MŰKÖDÉSI SZABÁLYZAT

Szervezeti és Működési Szabályzat leír minden olyan tevékenységet, szabályzatot, amely a Bezerédj – Kastélyterápia Alapítvány Szedresi Speciális Gyermekotthonára vonatkozik. Ismerje meg részletesebben a Szervezeti és Működési Szabályzat-ot

SZMSZ

HÁZIREND

A házirend hatálya kiterjed a gyermekekre, a dolgozókra és a gyermekotthonba látogatás, vagy egyéb célból belépő valamennyi személyre. A beutalt gyermekek részére a gyermekotthon jogszabályban meghatározott teljes körű ellátást biztosít.

ÉRDEK-KÉPVISELETI FÓRUM

A Bezerédj-Kastélyterápia Alapítvány Szedresi Speciális Gyermekotthona érdek-képviseleti fóruma megalakításának és működésének szabályai.

SZAKMAI PROGRAM

A napirend tartalmazza az ébresztőt, a reggelit, a tanulását, a pihenők, a csoportfoglalkozások és egyéb tevékenységek időpontjait.